Grupa DOVISTA

DOVISTA to grupa wiodących firm oraz marek północno-europejskich zajmujących się przemysłem okien i drzwi zewnętrznych. Obecnie składa się z 10 niezależnych przedsiębiorstw zatrudniających łącznie 3 600 pracowników odpowiedzialnych za produkcję i sprzedaż okien, a także drzwi. Produkcja i sprzedaż odbywa się w Danii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Irlandii i w Polsce. Właścicielem Grupy DOVISTA jest duńska firma DOVISTA A/S.

Wszystkie przedsiębiorstwa należące do grupy DOVISTA posiadają odrębną identyfikację oraz strategię rynkową. Charakteryzują się silną pozycją na lokalnych rynkach, jak również bliskimi relacjami ze swoimi klientami. Przynależność do Grupy DOVISTA pozwala im na stałą i bezpośrednią współpracę. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wspólnie wzbogacać swoją wiedzę, a także tworzyć synergię pomiędzy odmiennymi markami, co bardzo korzystnie wpływa na doświadczenie i kompetencje całej grupy.

Model zarządzania Grupy DOVISTA nazwaliśmy 
Distinctive Brands - Shared Excellence

Naszych klientów oraz poszczególne rynki obsługujemy jako odmienne marki, jednakże nasz rozwój jest uwarunkowany wspólnym dążeniem do doskonałości.

DOVISTA A/S to właściciel aktywny i zaangażowany, praktykujący własny sposób zarządzania poprzez koordynację zadań w ramach strategii biznesu i rozwoju rynku. Współpraca wewnątrz grupy przynosi indywidualne korzyści markom, jak również wzmacnia całą grupę, co tworzy wszystkie firmy z Grupy DOVISTA bardziej konkurencyjnymi, a w konsekwencji przynosi korzyści naszym klientom oraz właścicielom.

DOVISTA A/S należy w stu procentach do firmy VKR Holding A/S pochodzenia duńskiego – jednej z najbardziej renomowanych i szanowanych firm w Danii zatrudniającej około 13 500 pracowników w 40 krajach świata.

x

Cookies

This website uses cookies

Read more