Nagrody i wyróżnienia

Wstecz
Aplikuj

Lider Rynku Stolarki Okiennej

Lider Rynku Stolarki to tytuł, który DOVISTA Polska od 6-ciu lat otrzymuje na gali Liderów Rynku Stolarki w Polsce. Nagroda przyznawana jest przez Centrum Analiz Branżowych.

Pracodawca roku 2018 Powiatu Tczewskiego

W roku 2018 działania firmy DOVISTA Polska, mające na celu bycie Pracodawcą Pierwszego Wyboru, zostały zauważone oraz docenione przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie i DOVISTA Polska otrzymała tytuł Pracodawcy Roku Powiatu Tczewskiego w kategorii „Duży Pracodawca” (firmy powyżej 70 pracowników).

Firmę DOVISTA Polska doceniono przede wszystkim za aktywność na lokalnym rynku pracy oraz warunki zatrudnienia, jakie oferuje naszym pracownikom. Duże znaczenie dla przyznania tytułu miały też dodatkowe świadczenia jakie firma zapewnia swojemu zespołowi oraz działania w obszarze CSR ( społeczna odpowiedzialność biznesu – działalność na rzecz naszych pracowników oraz ich rodzin i społeczności, w których mieszkają, w tym wsparcie lokalnych organizacji, organizacja wydarzeń itp.).

Gryf Gospodarczy 2018

Działalność DOVISTA Polska została doceniona przez Pomorską Radę Przedsiębiorczości. DOVISTA została laureatem Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy” 2018, przyznawanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w kategorii Lider Eksportu.

Nagroda ta przyznawana jest przedsiębiorstwom, które prowadzą i konsekwentnie rozszerzają działalność eksportową. Pod uwagę brana jest nie tylko wielkość eksportu, ale przede wszystkim konsekwentne rozszerzanie rynków zbytu.

Diament Forbes 2014

W 2014 r DOVISTA Polska otrzymała Diament Forbes w kategorii najszybciej rozwijających się firm w województwie Pomorskim, które osiągnęły poziom przychodów powyżej 250 mln PLN.