Co nas wyróżnia?

Wstecz
Aplikuj
 • Dążymy do osiągnięcia pozycji najlepszego producenta fasadowej stolarki drewnianej w europie w obszarach: bezpieczeństwa, jakości, terminowości, kosztów I zaangażowania pracowników.

 • Bezpieczeństwo

  Bezpieczeństwo pracowników to nasz priorytet. Przeprowadzamy audyty bhp, szkolimy, dostarczamy odpowiednie środki ochrony indywidualnej, dbamy o stan techniczny maszyn.

 • Jakość

  Zwracamy uwagę na detale i dbamy o najwyższą jakość. Wytwarzając okna i drzwi zapewniamy ludziom przejrzysty obraz świata oraz dbamy o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

 • Nasi pracownicy

  Tworzymy wizerunek firmy, jako organizacji stawiającej ambitne cele, promującej zaangażowanych w rozwój firmy pracowników i dotrzymującej zobowiązań.

 • Nasze produkty

  Od innych producentów różni nas to, że nasze okna i drzwi są niepowtarzalne. Wykonujemy je na podstawie indywidualnych zamówień klientów.

 • Odpowiedzialność społeczna

  Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Dbamy o otaczające nas środowisko i angażujemy się w życie społeczności lokalnych.

Dlaczego warto u nas pracować?

W Dovista dbamy o najdrobniejsze szczegóły naszych produktów. Każdy element jest ważny i przygotowany z najwyższą starannością – od etapu projektu, aż po wytworzenie i wykorzystanie.

Piotr Jan Jurek, Inżynier i Kierownik Działu Wsparcia Technicznego

Na początku byłem stażystą, jednak szybko się to zmieniło. Po awansie na stanowisko inżyniera procesu mogłem pracować na najnowocześniejszych maszynach do obróbki drewna. Dziś, pełniąc rolę kierownika produkcji, mam możliwość sterowania zaawansowanymi procesami produkcji na najwyższym poziomie.

Radosław Ciesielski, Kierownik Produkcji

W ciągu roku malujemy aluminium, którego łączna powierzchnia wielkością odpowiada kilkuset boiskom piłkarskim. Malarnię zbudowaliśmy niedawno, wcześniej nie mogliśmy znaleźć w regionie podwykonawców, którzy mogliby dostarczać elementy tak wysokiej jakości.

Michał Rusiecki, Dyrektor fabryki

Nowy pomysł można szybko sprawdzić w praktyce. Wystarczy wydrukować próbny element w drukarce 3D i sprawdzić, czy działa.

Dorota Duszyńska, Lider R&D- Jakość