Oferty pracy Starogard

Wstecz
Aplikuj

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wędkowy

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Chciałbyś dojeżdżać do pracy za darmo? Lepiej nie mogłeś trafić. DOVISTA Polska to największy w kraju producent stolarki okiennej, oferujący ciekawą pracę z bogatym pakietem benefitów.

KOGO SZUKAMY:

 • Operatorów produkcji do pracy przy: montażu, szkleniu lub malowaniu okien.
 • Operatorów produkcji do obsługi maszyn w procesie produkcji okien
 • Operatorów produkcji do pakowania gotowych zamówień

WYMAGANIA:

 • Dbałość o szczegóły
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
 • Chęć do pracy – Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników
 • Darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego (od 2650 zł brutto przy pełnej dostępności do pracy)
 • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!
 • Comiesięczne premie
 • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, dodatek wakacyjny, wyprawki szkolne, wyprawki dla noworodków, wyjścia integracyjne itd.)
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Dofinansowanie do karty sportowej

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku „Aplikuj” lub zadzwoń na numer: 512 – 993 – 022

Chciałbyś wiedzieć więcej? Zapraszamy do nowego Biura Rekrutacji w Tczewie, przy ulicy Sobieskiego 32 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

O NAS:

DOVISTA Polska Sp. z o.o. – największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii. DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowach, koło Swarożyna) tworząc razem „Wioskę Okienną”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest Dovista Polska Sp. z o.o. Informacje dot. ich przetwarzania znajdują się na stronie internetowej https://dovista.pl/kariera/index.html

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Praca Starogard Gdański i okolice – dołącz do największej w Polsce fabryki drzwi i okien drewnianych

Jako największe w kraju przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją drewnianych okien i drzwi, konsekwentnie powiększamy swój zespół o nowych specjalistów. Często prowadzimy rekrutacje na stanowiska związane m.in. ze wsparciem procesów logistycznych, opracowywaniem kosztorysów oraz obsługą maszyn produkcyjnych. W naszej Wiosce Okiennej – czyli w 8 zakładach położonych w miejscowości Wędkowy nieopodal Starogardu Gdańskiego – jest zatrudnionych obecnie blisko 2400 pracowników, którzy są dla nas najcenniejszą wartością. Doceniamy zaangażowanie wszystkich osób przykładających się do sukcesu marki DOVISTA i codziennie starających się o to, by do klientów trafiały produkty wyróżniające się najwyższą jakością. Za naszymi osiągnięciami stoi zgrany zespół, do którego teraz również i Ty możesz dołączyć. Chętnie nawiązujemy współpracę z osobami mieszkającymi w pobliżu Wioski Okiennej  – w całym województwie pomorskim jesteśmy jednym z największych pracodawców.

Czytaj więcej

Każdemu, kogo interesuje nowa praca Starogard i okolice możemy wiele zaproponować, dlatego staramy się, by nasze oferty były wyjątkowo konkurencyjne. Pracownikom dojeżdżającym do nas z pobliskich miejscowości gwarantujemy szereg udogodnień, wśród których należy wymienić zwłaszcza bezpłatny transport (dostępny także dla osób pracujących w trybie 3-zmianowym). Transport autobusowy jest darmowy i dobrze zorganizowany. Wszystkich, którzy chcieliby aplikować na nasze lokalne oferty pracy Starogard Gd., ale zastanawiają się nad kwestiami logistycznymi zapewniamy, że nie muszą się obawiać ani o czas, ani o koszt dojazdów. Co ważne harmonogramy kursowania autobusów dedykowanych załodze DOVISTA są w pełni dostosowane do grafików pracy obowiązujących w fabryce.

Praca produkcja Starogard Gdański – dlaczego warto rozpocząć karierę w DOVISTA?

Jednym z naszych kluczowych priorytetów jest zapewnienie pracownikom atrakcyjnych programów benefitowych. Zależy nam, by zespoły wykazywały się wysoką efektywnością, natomiast do osiągania ponadprzeciętnych wyników zachęcamy przede wszystkim poprzez różnorodne narzędzia motywacyjne i systemy dofinansowania.

Pracując w DOVISTA możesz liczyć na:

– Prywatną opiekę medyczną – z tego udogodnienia można skorzystać już po 3 miesiącach od nawiązania umowy o pracę. Starogard i okolice oferują kilka placówek zapewniających prywatną opiekę medyczną, które znacznie ułatwiają dostęp do różnego rodzaju specjalistów. Na wizytę zwykle czeka się krócej niż w przychodniach publicznych, dodatkowo na konsultację specjalistyczną można zgłosić się bez skierowania.

– Dofinansowanie do studiów lub kursów językowych – doceniamy fakt, że dla naszych pracowników rozwój zawodowy jest niezwykle ważny i staramy się dopingować całą kadrę w doskonaleniu swoich kompetencji. Dla pracowników, którzy są z nami od minimum roku przygotowaliśmy specjalną ofertę, uwzględniającą dofinansowanie np. do kursów z języka angielskiego, który stanowi szczególnie istotne narzędzie pracy w każdym nowoczesnym przedsiębiorstwie. Nasi pracownicy mogą też skorzystać ze wsparcia finansowego, jeśli zdecydują się rozpocząć studia (na różnych stopniach kształcenia) związane z aktualnie wykonywanymi obowiązkami lub mające na celu przybliżyć daną osobę do awansu stanowiskowego. Dla każdego, kto chciałby zyskać możliwość dofinansowania nauki w ramach oferty pracy Starogard i znajdująca się w jego pobliżu Wioska Okienna to więc jeden z najlepszych wyborów zawodowych;

– Szkolenia wewnętrzne – w tego typu kursach przez ostatnie lata uczestniczyło ponad 1500 pracowników naszej firmy, reprezentujących wszystkie działy naszej firmy. Tematyka szkoleń dotyczy głównie kwestii technicznych związanych z zapewnieniem wydajnego funkcjonowania procesów produkcyjnych, niektóre kursy pomagają także w rozwijaniu kompetencji miękkich (np. zarządczych, interpersonalnych). Co ważne, wiele z organizowanych przez nas szkoleń kończy się przekazaniem uczestnikom certyfikatów lub uprawnień potwierdzających nabycie określonych umiejętności.

– Nagrody za staż – zależy nam na tym, by zespoły wyróżniały się małą rotacją, a pracownicy wiązali z naszą firmą swoje długoterminowe plany zawodowe. W związku z tym doceniamy wszystkie osoby, które mają największy wkład w rozwój fabryki oraz są z nią związane najdłużej.

– Wsparcie fundacji pracowniczej VKR – organizacja pomaga finansowo zarówno obecnym, jak i emerytowanym pracownikom oraz ich rodzinom. Fundacja angażuje się również w działania charytatywne i przyznaje nagrody dla pracowników odnoszących szczególne sukcesy zawodowe.