Oferty pracy dla osób z Tczewa

Wstecz
Aplikuj

OPERATOR PRODUKCJI

Miejsce pracy: Wędkowy

Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Chciałbyś dojeżdżać do pracy za darmo? Lepiej nie mogłeś trafić. DOVISTA Polska to największy w kraju producent stolarki okiennej, oferujący ciekawą pracę z bogatym pakietem benefitów.

KOGO SZUKAMY:

 • Operatorów produkcji do pracy przy: montażu, szkleniu lub malowaniu okien.
 • Operatorów produkcji do obsługi maszyn w procesie produkcji okien
 • Operatorów produkcji do pakowania gotowych zamówień

WYMAGANIA:

 • Dbałość o szczegóły
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
 • Chęć do pracy – Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu. Doświadczenie w pracy przy produkcji będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY:

 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników
 • Darmowy transport z Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka, Skarszew, Skórcza, Czarnej Wody
 • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia zawodowego (od 2650 zł brutto przy pełnej dostępności do pracy)
 • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas!
 • Comiesięczne premie
 • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, dodatek wakacyjny, wyprawki szkolne, wyprawki dla noworodków, wyjścia integracyjne itd.)
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Dofinansowanie do karty sportowej

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV za pośrednictwem przycisku „Aplikuj” lub zadzwoń na numer: 512 – 993 – 022

Chciałbyś wiedzieć więcej? Zapraszamy do nowego Biura Rekrutacji w Tczewie, przy ulicy Sobieskiego 32 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

O NAS:

DOVISTA Polska Sp. z o.o. – największy w Polsce producent okien drewnianych i drewniano-aluminiowych. Zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą okien fasadowych i drzwi, przy wykorzystaniu unikalnych i nowoczesnych technologii. DOVISTA Polska Sp. z o.o. posiada 8 fabryk położonych ok. 45 km od Gdańska (w Wędkowach, koło Swarożyna) tworząc razem „Wioskę Okienną”

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.”

Administratorem danych osobowych jest Dovista Polska Sp. z o.o. Informacje dot. ich przetwarzania znajdują się na stronie internetowej https://dovista.pl/kariera/index.html

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Oferty pracy Tczew produkcja – rekrutacja w fabryce DOVISTA

DOVISTA Polska Sp. z o.o. to największa w Polsce fabryka zajmująca się produkcją drzwi i okien z drewna. Jesteśmy również głównym polskim eksporterem tego typu wyrobów na rynki światowe. Nasza fabryka znajdująca się w miejscowości Wędkowy nieopodal Tczewa składa się z 8 zakładów, w których znalazło zatrudnienie ok. 2400 pracowników. To właśnie za pomocą tak dużego i zarazem wykwalifikowanego zespołu osiągamy liczne sukcesy biznesowe oraz z konsekwencją budujemy godny zaufania wizerunek marki w opinii klientów. Dzięki prężnemu funkcjonowaniu fabryki możemy także stale poszerzać zakres działalności, co z kolei wiąże się z licznymi procesami rekrutacyjnymi, adresowanymi głównie do mieszkańców pobliskich miejscowości. Dla każdego, kogo interesuje pełna wyzwań praca Tczew i okolice to odpowiednie miejsce, by rozpocząć swoją karierę od nowa lub zmienić jej dotychczasowy przebieg.

Czytaj więcej

W firmie DOVISTA gwarantujemy pracownikom możliwość rozwoju zawodowego, ponadto całemu zespołowi zapewniamy szereg benefitów, poprzez które chcemy pokazać, że doceniamy zaangażowanie wszystkich osób przyczyniających się sukcesu marki. Jeśli więc interesuje Cię praca produkcja Tczew znajduje się nieopodal naszej fabryki, w której możemy zaproponować Ci pracę pełną wyzwań, wykonywaną w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia i korzystny pakiet bonusów.

REKRUTACJA

Rekrutacja organizowana jest przez naszych specjalistów HR i podzielona jest na etapy:

1. Kandydaci w odpowiedzi na publikowane przez nas oferty pracy przesyłają dokumenty rekrutacyjne. W ogłoszeniach zawarte są wszystkie informacje dotyczące np. zakresu obowiązków, wymaganych kompetencji oraz gwarantowanych benefitów. W ramach takich ogłoszeń jak np. praca na produkcji Tczew wraz z jego najbliższą okolicą często stanowią główny obszar, z którego chcielibyśmy pozyskać nowych pracowników.

2. Nasi specjaliści ds. HR analizują otrzymane dokumenty i porównują kwalifikacje kandydatów z oczekiwaniami, które wymieniliśmy w danej ofercie.

3. Na rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów, których profil jest zgodny z poszukiwanym.

Z zaproszonymi kandydatami spotkają się nie tylko przedstawiciele Działu Personalnego, ale także kierownicy obszaru, do którego aplikuje kandydat.

4. Po rozmowie ponownie kontaktujemy się z kandydatami i przekazujemy im informację o wynikach spotkania. Jeśli zdecydowaliśmy się na złożenie oferty pracy, przedstawiamy danej osobie dalszy harmonogram i sposób dopełnienia formalności wymaganych przez dział obsługujący kadry. W przypadku odpowiedzi zwrotnej kontaktujemy się z każdym kandydatem, którego gościliśmy na rozmowie.

PRACA TCZEW PRODUKCJA, LOGISTYKA I STANOWISKA BIUROWE – NA CO ZWRACAMY UWAGĘ PODCZAS REKRUTACJI?

Oferty pracy w Tczewie kierujemy najczęściej do specjalistów z obszaru produkcji i logistyki. Wiele z naszych ogłoszeń jest jednak adresowanych również do osób nieposiadających doświadczenia zawodowego, ale za to wykazujących się rozwiniętymi kompetencjami miękkimi.

U kandydatów poszukujemy więc najczęściej m.in.:

– Umiejętności związanych z pracą w zespole – efektywne wykonywanie zadań w ramach współpracy grupowej ma dla nas duże znaczenie. Dbanie o przyjazną atmosferę wśród załogi, wspieranie wymiany doświadczeń między specjalistami o różnym stażu w branży czy zapewnienie pracownikom wsparcia merytorycznego przez kadrę zarządzającą to nasze główne cele. Kandydaci zainteresowani pracą na produkcji w Tczewie i aplikujący na jedną z naszych ofert powinni więc wykazywać się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.

– Zaangażowania i chęci do nauki- wszystkiego chętnie nauczymy na miejscu. Ważny jest dla nas zapał do pracy i pragnienie uczenia się nowych rzeczy.

– Proaktywnej postawy w realizacji zadań – cenimy pracowników, którzy z entuzjazmem podchodzą do swoich obowiązków i wykonują je z dużym zaangażowaniem. Tworzymy zgrany zespół, którego członkowie chętnie dzielą się na forum swoimi pomysłami i inicjatywami, mogącymi poprawić jakość produktów lub usprawnić komunikację oraz przepływ doświadczeń i informacji.

– Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym – tego typu wymaganie pojawia się najczęściej w kontekście stanowisk związanych z obsługą hal produkcyjnych, które zwykle działają z maksymalną wydajnością przez całą dobę. Dla wszystkich, których interesuje 3-zmianowa praca w Tczewie magazynier, narzędziowiec bądź specjalista utrzymania ruchu stanowią odpowiednie do aplikowania stanowiska.